Gabriela i Malumbo Odnajdują Miłość w Kasisi

Data dodania: 29.06.2024
Każdego dnia do Kasisi trafiają dzieci, których życie od samego początku nie oszczędzało. Porzucone, opuszczone przez tych, którzy powinni je kochać najbardziej, przychodzą do naszego domu z sercami pełnymi bólu i niepewności.
Tak też było z Gabrielą, której mama podjęła decyzję o zostawieniu jej w szpitalu zaraz po urodzeniu i z Malumbo, chłopcem porzuconym na jednej z ulic w Lusace.
Każda z tych małych istot przyniosła ze sobą historię pełną smutku. Ich matki zdecydowały się, by dać im życie. Jednak nic poza tym. Nie było radosnego powitania na świecie, starannie uszykowanych dziecięcych pokoików. Nie oceniamy kobiet, które wydały dzieciaki na świat. Być może to była najtrudniejsza decyzja w ich życiu, może nie miały innego wyjścia. Może ich serce pękło na milion kawałków, kiedy ostatni raz patrzyły na swoje dzieci.
Gabrielę i Malumbo zapewniliśmy już o naszej miłości. Zrobimy wszystko, by dać im to, czego dotychczas im brakowało. W Kasisi nie są już samotni – stają się częścią wielkiej rodziny, która będzie zawsze przy nich, gotowa wspierać i kochać. To miejsce, gdzie ich serca mogą wreszcie znaleźć spokój i szczęście.