Pomagamy Marii i Josephowi stawiać pierwsze kroki w nowej rzeczywistości.

Data dodania: 23.04.2024
Mała Marysia, biegając z innymi dzieciakami jak Kopciuszek, gubi jednego bucika podczas intensywnej zabawy, w ogóle tego nie zauważając.
Przyszła na świat w jednej chwili ze swoim bratem Josephem we wrześniu 2022 roku. Narodziny bliźniąt powinny być momentem wielkiego szczęścia, ale stało się inaczej. Najważniejszą w życiu rodziców chwilę przerwała tragedia. Kilka dni po porodzie zmarła mama noworodków.
Sam tata nie był w stanie zająć się maleństwami. Decyzja o ich oddaniu nie należała do łatwych. Przynosząc miesięczne dzieci do Kasisi, wiedział jednak, że to najlepsze, co może dla nich zrobić.
Maria i Joseph szybko poczuli się w Kasisi jak w domu. Chłopak najbardziej odnajduje się w ramionach Mamies, które każdego dnia poświęcają mu swój czas. Drobna Marysia okazała się wulkanem energii i trudno ją zatrzymać.
Mamy nadzieję, że historia Marii i Josepha zakończy się tak samo szczęśliwie, jak historia wszystkim znanej księżniczki. Że pewnego dnia, gdy podrosną, ich tata będzie gotowy, by przyjąć ich z powrotem do swojego domu. Dopóki to nie nastąpi, dzieciaki potrzebują Waszego wsparcia. Ich opieka, edukacja i rozwój są możliwe dzięki Wam.