• ODWIEDŹ NAS NA:

III Wielki Finał „Ozłacamy Kasisi” za nami!

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie! Za wszystkie relacje, zdjęcia oraz wsparcie, które od Was otrzymaliśmy na rzecz Sierocińca w Kasisi! Dziękujemy!

DNI OTWARTE W KASISI – CZAS START!!!!!!

Rozpoczynamy Dni otwarte! Przez dwa dni 9-10.06 będziemy Was na bieżąco informować co słychać u mieszkańców Kasisi.

Bliźniaczki Elisabeth i Esnart ponownie w Kasisi…

Z pewnością pamiętacie dziewczynki, są w Kasisi praktycznie niemal od urodzenia.

Zmiana regulaminu projektu Rozpieszczalnik Kasisi

Szanowni Państwo, informujemy, że zmianie ulega regulamin projektu Rozpieszczalnik Kasisi. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowym regulaminem, który wchodzi w życie z dniem 06.06.2017r.

Zmiana Regulaminu projektu Spiżarnia dla Kasisi

Szanowni Państwo, informujemy, że zmianie ulega regulamin projektu Spiżarnia dla Kasisi. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowym regulaminem, który wchodzi w życie z dniem 24.05.2017r.

Coś specjalnie dla ciebie

Bądż na bieżąco z Fundacją Kasisi!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje o tym, co dzieje się w Kasisi i Dobrej Fabryce. Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów, jakie nowe atrakcje czekają na Was w Afrykańskim Targu. Dołącz już teraz a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

• Wysyłka
      raz w miesiącu
    • Możliwość wypisania się w dowolnej chwili

Podaj swój adres e-mail