Barbara 10 l

Urodziny: 04.10.2013
W Kasisi od: 29.01.2016

W 2016 roku do drzwi Kasisi zapukała kobieta z gromadką dzieci. To była mama Barbary. Szukała pomocy po tym, jak jej mąż, walczący z alkoholizmem i narkomanią, opuścił rodzinę, pozostawiając ją bez środków do życia. Matka, która dotąd zajmowała się dziećmi, nie mogła samodzielnie utrzymać pięciorga potomstwa. Obiecała, że gdy tylko stanie na nogi, zabierze dzieci do domu. Siostra Mariola, widząc, jak kobieta się stara, w każdą sobotę odwiedzając swoje pociechy, aby spędzić z nimi czas, bawić się i porozmawiać, postanowiła jej pomóc. Po tym, jak udało jej się znaleźć pracę i wybudować dom, zaczęła po kolei zabierać dzieciaki do siebie. Barbara również jest już z mamą, ale wciąż wspieramy ją w ramach projektu „Adoptuj z sercem”

LIPIEC 2023
Dziewczynka jest już na stałe u mamy, razem ze swoim rodzeństwem. Dzieciaki wciąż otrzymują wsparcie z projektu „Adoptuj z sercem”.
STYCZEŃ 2023
Razem z rodzeństwem pojechała do mamy na wakacje. Daliśmy kobiecie pieniądze na dom. Jest już prawie gotowy. Jak tylko będzie skończony, dzieciaki wrócą do kochającej mamy.
KWIECIEŃ 2022
Barbara z dnia na dzień staje się coraz bardziej dojrzała. Jest radosną dziewczynką. Lubi chodzić do szkoły, jest w drugiej klasie. Jej pasja to taniec i gra na bębnach.
CZERWIEC 2021
Chodzi do pierwszej klasy do szkoły poza Kasisi. Jest przyjacielska i bardzo mądra. Lubi pomagać, robi to bardzo chętnie.
MAJ 2019
Jest spokojniejsza niż kiedyś, bardzo szczera. Trzyma się z bratem bliźniakiem.
LIPIEC 2018
Bardzo radosne dziecko. Jest zdrowa i pełna energii.
CZERWIEC 2017
Barbara dobrze rośnie, jest dużą dziewczynką.
CZERWIEC 2016
Barbara jest bardzo samodzielna. Dziewczynkę i jej rodzeństwo co tydzień odwiedza matka. Kobieta szuka pracy i jak tylko będzie w stanie się utrzymać, zajmie się przynajmniej częściowo starszymi dziećmi. Barbara zostanie w Kasisi.

Kosz warzyw

Kosz warzyw