Przedszkolaki

Emmanuel 5 l

Urodziny: 07.12.2018
W Kasisi od: 06.01.2019

Emmanuel trafił do Kasisi mając zaledwie miesiąc. Przynieśli go dziadkowie.

MARZEC 2024
Spokojny, grzeczny chłopiec. Jednak nieco nieufny wobec nowych osób, często wstydzi się gości. Pomimo tego, jego serce jest pełne ciepła i miłości dla tych, którym już zaufa.
LUTY 2023
Jest w grupie młodszych przedszkolaków. Wszystko u niego w porządku. Lubi jeździć na rowerku i bawić się z innymi dziećmi na yardzie.
LIPIEC 2022
Emmanuel chodzi do młodszej grupy "Tigers" w kasijskim przedszkolu. Jest spokojny, często zamyślony, żyje w swoim świecie. Bardzo lubi budować z klocków i bawić się autami.
GRUDZIEŃ 2021
Rośnie jak na drożdżach, ale za nic nie chce iść do starszej grupy. Jak tylko się tam znajdzie, zaczyna płakać i mówi, że woli być z młodszymi kolegami.
CZERWIEC 2021
Chłopiec bardzo dobrze się rozwija. Babcia przestała go odwiedzać, boi się że będzie musiała go wziąć do siebie.
MAJ 2019
Chłopiec był bardzo chory, przyszedł do Kasisi zagłodzony. Teraz już dobrze rośnie i nie ma z nim żadnych kłopotów. Ma babcię, która go odwiedza.

Mleko

Mleko