Bejbiki

Gift 9 m

Urodziny: 09.07.2023
W Kasisi od: 17.01.2024

Mama Gifta jest osobą z niepełnosprawnością intelektualną, dlatego maleństwem zajęła się jego babcia. Szybko jednak okazało się, że opieka nad córką i wnuczkiem jest ponad jej siły. Musiała podjąć jedną z najtrudniejszych w życiu decyzji – o rozstaniu z chłopcem, w zamian za zapewnienie mu stabilności, bezpieczeństwa i edukacji.

Czekamy, aż Gift podrośnie (do 6 kg), by jeszcze w 2024 r. móc wykonać dwie operacje rozszczepu wargi i podniebienia. Pilnie potrzebujemy mleka i kaszki dla tego malucha!

MARZEC 2024
Trzymając go na rękach, trudno uwierzyć, że ma osiem miesięcy. Jego rówieśnicy już siedzą i podnoszą się w łóżeczkach. Gift narazie tylko leży. Waży zaledwie dwa kilogramy i wygląda na kilkudniowe maleństwo. Ostatnio miał problemy z saturacją, ale udało się opanować kryzys. Rozszczep wargi i podniebienia utrudnia mu jedzenie. Najbardziej ujmuje to, jak dzielnym, spokojnym i uśmiechniętym jest chłopcem.

Mleko

Mleko