Grace 10 l

Urodziny: 14.09.2013
W Kasisi od: 21.01.2015

Mama Grace zmarła, ojca nie znamy. Przyniosła ją do nas rodzina, babcia i ciocia, które przez kilka miesięcy szukały sposobności, żeby dostać się do Kasisi z odległego zakątka Zambii.

LIPIEC 2023
Niestety, diagnzoy co do wzroku Grace brzmią co raz częściej jak wyrok – całkowita utrata widzenia w przyszłości. My jednak się nie poddajemy i próbujemy skonsultować Grace z najlepszymi specjalistami.
LUTY 2023
Problemy z oczami się nie kończą. Ma wrodzona wadę wzroku. Wozimy ją do okulistów. Cały czas bierze krople, po których nie widzi dobrze. Stąd ciężko jej w szkole.
LIPIEC 2022
Ma problemy z oczami. Często ma infekcje, które próbujemy wyleczyć. Jest spokojną dziewczynką. Dobrze radzi sobie w szkole. Chodzi do drugiej klasy.
CZERWIEC 2021
Zaczęła w tym roku szkołę, chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo rozmowna, zawsze ma coś do powiedzenia. Lubi tańczyć i śpiewać.
MAJ 2019
Ma problem z oczami (jest badana). Chodzi do przedszkola. Lubi się bawić. Ma bardzo fajny charakter.
CZERWIEC 2017
Grace to grzeczna dziewczynka. Wciąż ma jakieś kłopoty ze zdrowiem, ale ze wszystkim sobie radzimy.
CZERWIEC 2016
Jest w dużych bejbikach. Ma chorobę głodową, którą leczymy. Jest bardzo wątła.

Babka wielkanocna

Babka wielkanocna

Komplet badań

Komplet badań

Kurczak

Kurczak

Mleko

Mleko

przybory malarskie

przybory malarskie

Justyna

Aga Tułak

Agnieszka

Józef Radwan

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!