Harold 17 l

Urodziny: 03.05.2006
W Kasisi od: 24.01.2011

Harold jako czterolatek został znaleziony na ulicy przez policję. Nie ma żadnych informacji o jego wcześniejszym życiu i rodzinie. Był bardzo nieśmiały i bojaźliwy. Jednak w Kasisi wyzbył się nieufności i otworzył na innych.

LIPIEC 2023
W grudniu kończy szkołę rolniczą. Chciałby pracować na farmie u ojca Tadeusza. Będziemy się o to starać.
LUTY 2023
Bardzo lubi szkołę. Nauczyciele go chwalą. Cały czas bierze leki.
LIPIEC 2022
Jest pracowity i grzeczny. Chodzi do szkoły zawodowej, którą bardzo lubi. Kiedy ją skończy, spełni się jego marzenie, zostanie rolnikiem.
CZERWIEC 2021
Interesuje się rolnictwem, taką też wybrał szkołę, mieszka w internacie. Bardzo dobrze się uczy.
STYCZEŃ 2020
Harold jest bardzo chory, póki co ustawiany dobre leczenie. Z tego powodu nie zaczął jeszcze nauki w tym roku.
GRUDZIEŃ 2016
Idzie do czwartej klasy.
CZERWIEC 2016
Wszystko u niego dobrze. Chodzi do trzeciej klasy.
CZERWIEC 2015
Chodzi do szkoły. Poczuł się w Kasisi jak w domu. Opiekuje się młodszymi braćmi. Harold jest świetnym, bardzo samodzielnym chłopakiem. Bardzo ładnie maluje i wszystko wskazuje na to, że dołączy do grona kasiskich artystów.

Babka wielkanocna

Elżbieta Zacharska

Gabriela Zielonka

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!