• Judie 18L

Judie urodziła się 01.11.1999 r. Trafiła do Kasisi gdy miała zaledwie kilka dni. Jej oboje rodzice nie żyją. Do ośrodka przyniósł ją wujek. Judie jest chora oraz cierpi na syndrom odrzucenia – jest dzieckiem specjalnej troski, wymaga ciągłej opieki, ma duże trudności w szkole, ale jest bardzo pracowita i dokładna w tym co robi. Lubi bardzo nowości, radość sprawia jej poznawanie nowych ludzi i zawiązywanie relacji. Bardzo lubi pisać listy.

CZERWIEC 2015r.

Ma kłopoty ze zdrowiem. Ma chore uszy. Jest na leczeniu. Chodzi też na fizjoterapię, z uwagi na kłopoty z noga. Jest bardzo opiekuńcza. Zawsze potrafi się dzielić z innymi.

CZERWIEC 2016r.

Judie chodzi do 7 klasy dla dzieci specjalnej troski. Ostatnio miała operacja na ucho, wszystko przebiegło dobrze.

LUTY 2017r.

Judie zaczęła naukę w szkole specjalnej.To pierwszy raz, kiedy wyjeżdża z Kasisi, co prawda będzie - jak pozostałe dziewczyny - wracać na weekendy, ale Judy nie przepada za zmianami. Jest też bardzo nieśmiała (zrobienie jej zdjęcia graniczy z cudem).

Adoptowali materialnie

Adoptowali duchowo