Lucille 15 l

Urodziny: 15.08.2008
W Kasisi od: 18.01.2010

W Kasisi wszyscy mówią na nią Lulu. Trafiła do nas z opieki społecznej, jej pracownicy znaleźli ją na ulicy. Lulu jest bardzo bystrą dziewczynką. Jest zawsze uśmiechnięta. Mądre, spokojne, po prostu fantastyczne dziecko.

KWIECIEŃ 2024
Najbardziej zrelaksowana nastolatka świata! Problemy dla niej nie istnieją. Zawsze "spada na 4 łapy" :D
LIPIEC 2023
Siostra Mariola żartuje, że gdyby była taka możliwość Lulu zostałaby testerem łóżek… ;) A to wszystko dlatego, że bardzo lubi spać. Nie jest rannym ptaszkiem, a raczej leniwcem pospolitym. Jest też wspaniałą dziewczyną, którą bardzo kochamy i życzymy jak najwięcej kolorowych snów ;)
MARZEC 2023
Chodzi do dziewiątej klasy. Jest zadowolona z życia. Bywa leniwa, ale stara się to przezwyciężyć. Lubi się ładnie ubierać.
LIPIEC 2022
Chodzi do szkoły z internatem w Lusace. Jest w ósmej klasie. Bardzo dobrze sobie radzi. Gdy jest w domu, mammies ją chwalą, ponieważ zawsze pomaga w opiece przy dzieciach. Jest dość powolna, ale bardzo dokładna.
CZERWIEC 2021
Chodzi do siódmej klasy. Mieszka w House of Mercy. Jest stateczna, poważna i odpowiedzialna. Sama z siebie codziennie modli się o nowe powołania dla księży. Z chęcią opiekuje się bejbikami.
MAJ 2019
Bardzo grzeczna, bardzo lubiana, cicha, przyjacielska. Jest w piątej klasie w szkole w Kasisi. Zawsze pomaga, jest bardzo pracowita.
PAŹDZIERNIK 2018
Lucille wyrosła na dużą pannę:) Dobrze się uczy i dużo pomaga w domu. Śpiewa w chórze i pięknie tańczy.
CZERWIEC 2016
Piękna dziewczyna i bardzo dobre dziecko. Jest bardzo grzeczna. Chodzi do drugiej klasy.
CZERWIEC 2015
Lulu jest bardzo wrażliwa i delikatna. Bardzo dobrze się uczy. Jest grzeczna i radosna. Lubi jeździć z siostrą do Lusaki.

Książki do biblioteki

Książki do biblioteki