Luka 14 l

Urodziny: 27.04.2009
W Kasisi od: 19.08.2010

Luka do Kasisi trafił jako niemowlę po śmierci swojej matki. Jest chory, ale mimo tego – zawsze uśmiechnięty. Regularne przyjmowanie leków zapewnia mu dobre samopoczucie. Bardzo lubi się przytulać i zawsze mówi prawdę. Potrzebuje dużo miłości, ciepła i uwagi. Uśmiechem odwzajemnia każdy życzliwy gest skierowany w jego stronę.

LIPIEC 2023
Luka ma wujka, który chce się nim zająć. Załatwiamy formalności z tym związane. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i chłopiec będzie mógł zamieszkać ze swoją rodziną.
MARZEC 2023
Chodzi do szóstej klasy. Cicha woda z niego. Jest grzeczny, spokojny, ale potrafi też zawalczyć o swoje. Uwielbia piłkę nożną, jest fanem meczów w telewizji.
LIPIEC 2022
Kontynuuje naukę w piątej klasie. Dobrze idzie mu w szkole. Bardzo lubi piłkę nożną. Jest radosnym łobuziakiem.
GRUDZIEŃ 2021
Luka właśnie zdał do piątej klasy. Czuje się bardzo dobrze. Lubi grać w piłkę nożną.
CZERWIEC 2021
Dobry chłopiec. Raz w roku jego wujek dzwoni i mówi, że chce go zabrać, ale póki co to tylko słowa puszczane na wiatr.
WRZESIEŃ 2020
Luka chodzi do trzeciej klasy. Raz odwiedził go wujek ale zachęcany, żeby zaopiekował się chłopcem już się więcej nie pokazał. Luka jest bardzo koleżeński, radosny i uczynny. Lubi oglądać telewizje, czytać książki i grać w piłkę.
MAJ 2019
Chłopiec na stale przyjmuje leki, jego stan jest stabilny. Luka jest radosny. Jak dla każdego zambijczyka najważniejsza jest piłka nożna.
CZERWIEC 2017
Luka jest kochanym i grzecznym chłopcem. Nie ma z nim problemów.
CZERWIEC 2016
Luka stale jest na lekach, ale trzyma się zdrowo. Chodzi do przedszkola. Jest bardzo grzecznym chłopcem.
CZERWIEC 2015
Chłopiec jest na leczeniu. Chodzi do przedszkola Big Five. Nie ma z nim żadnych kłopotów. Jest bardzo przyjazny.

Babka wielkanocna

Babka wielkanocna

Śniadanie dla sportowca

Śniadanie dla sportowca

Komplet badań

Komplet badań

Witaminy

Witaminy

Książki do biblioteki

Książki do biblioteki

Ewa

Milky_Way

EWA H.

Kubuś z mamą

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!