• Matthew 2L

Matthew urodził się 22.01.2015r. Jest dzieckiem z porażeniem mózgowym. Do Kasisi przyniosła go mama, skierowana do nas przez opieke społeczną. Robiła wszystko, żeby opiekować się swoim synem, ale sytuacja rodzinna uniemożliwiła jej zatrzymanie dziecka przy sobie. Ojciec z uwagi na chorobę chłopca wyparł się go. Matthew wymaga stałej, bardzo intensywnej i specjalistycznej opieki, a jego mama sama nie jest w stanie mu jej zapewnić i jednocześnie zarobić na utrzymanie. Obydwoje bardzo przezyli to rozstanie. Matka odchodząc płakała...

7 GRUDNIA 2016

Dziś Matthew przyjął chrzest. Ojcem chrzestnym chłopca został Mateusz Gasiński, Członek Zarządu Fundacji Kasisi.

CZERWIEC 2017

Matthew ma fizjoterapie codziennie,  często płacze z bólu. Ma też lepsze dni.

Adoptowali materialnie

Adoptowali duchowo