• Memory 17L

Memory urodziła się 19.06.2000 r. Pochodzi z okolic Kasisi. Do sierocińca oddala ją babcia po śmierci mamy. Chodzi do siódmej klasy i dobrze się uczy. Jest bardzo samodzielna i zdecydowana, podejmuje trafne decyzje za siebie i za innych. Ma zdolności przywódcze. Czasami odwiedza swoją babcię i bardzo chętnie pomaga siostrom w opiece nad maluchami.

CZERWIEC 2015r.

Jej babcia już nie chodzi, jest bardzo chora, więc to Memory coraz częściej ją odwiedza. Dziewczynka bardzo ładnie śpiewa. Organizuje zabawy dla bejbików. Widać ją wszędzie, jest bardzo pomocna.

CZERWIEC 2016r.

Memory była ostatnio chora. Coś z płucami. Już wszystko dobrze. Chodzi od ósmej klasy.

GRUDZIEŃ 2016r.

Mieszka u babci. Cały czas jest blisko Kasisi i dostaje pomoc od naszych sióstr.

Adoptowali materialnie

Adoptowali duchowo