Sekayi 16 l

Urodziny: 15.12.2007
W Kasisi od: 27.11.2014

Sekayi przebywała w hospicjum razem z matką i po jej śmierci tam została. Siostry postanowiły przyprowadzić ją do Kasisi. Ojca nie zna. Dziewczynka ma lekkie porażenie mózgowe i problemy z chodzeniem. Jest bardzo wesoła i optymistyczna, potrafi cieszyć się ze wszystkiego.

LIPIEC 2023
Sekayi jest osobą, która zdecydowanie zna wartość swojej indywidualności. Chociaż ma problemy z chodzeniem i codziennie poddawana jest fizjoterapii, nie jest to dla niej proste do zaakceptowania. Jej buntownicza natura często przychodzi na pierwszy plan, zwłaszcza, gdy chodzi o konieczność wykonywania ćwiczeń. Jej niechęć do krytyki jest jednym z wyzwań, które wymagają subtelnego i dyplomatycznego podejścia. Sekayi można zwrócić uwagę, ale najważniejsze jest, aby to zrobić w sposób bardzo, bardzo delikatny.
LIPIEC 2022
Powtarza szóstą klasę. Musiała poprawić wyniki w szkole i nadgonić program. Jeszcze w zeszłym roku miała problemy z czytaniem. Teraz, książki to jej miłość. Gdy inni oglądają telewizję, Sekayi zamyka się w bibliotece i oddaje się swojej pasji. Ma problemy z chodzeniem i utrzymaniem równowagi, dlatego przechodzi codzienne rehabilitację.
CZERWIEC 2021
Jest w szóstej klasie. Zawsze można na nią liczyć, chętnie pomaga w sprzątaniu jadalni. Zawsze, gdy słyszy muzykę, zaczyna tańczyć. Ma problemy z czytaniem.
LIPIEC 2020
Chodzi do piątej klasy.  Przyjęła Pierwszą Komunie Świętą. Dobrze się uczy, jest bardzo radosna.
CZERWIEC 2016
Chodzi do pierwszej klasy. Codziennie ma fizjoterapię. Ciągle uśmiechnięta od ucha do ucha.
CZERWIEC 2015
Ze względu na porażenie mózgowe i problemy z chodzeniem codziennie wykonuje ćwiczenia fizjoterapeutyczne. Fachowcy stwierdzili, że nie ma szans, na to, by jej noga była w pełni sprawna. Mimo to bardzo lubi skakać na trampolinie. Ma w sobie dużo ciepła, lubi się przytulać. Nigdy na nic nie narzeka.

Kurczak

Kurczak