Stella 16 l

Urodziny: 27.02.2008
W Kasisi od: 21.07.2012

Stella jest w Kasisi, ponieważ jej mama nie żyje, a tata jest ciężko chory. Opiekują się nim siostry zakonne z miejscowości, z której pochodzi jej rodzina. Zaproponowały mu, żeby dziewczynką zaopiekowały się Siostry z Kasisi. Początkowo nie chciał się rozstać z dzieckiem, ale przystał na propozycję, gdy dziewczynka zachorowała. Bardzo kocha Stellę i często do niej dzwoni. Stella jest urodzoną aktorką. Jak na razie jej „emploi” to dama, na którą trzeba zwrócić uwagę.

LIPIEC 2023
Stella to uczennica siódmej klasy, która stoi na progu znaczących zmian w swoim  życiu. Po zakończeniu bieżącego roku szkolnego, chce zamieszkać ze swoim tatą.  Mimo przeprowadzki i nowego etapu w życiu, Stella wciąż będzie korzystać z wsparcia Kasisi i pozostanie podopieczną projektu "Adoptuj z sercem". To nie tylko świadczy o jej silnych relacjach z Kasisi, ale również o tym jak działa nasz system wsparcia, który będzie działał, dopóki dziewczynka będzie tego potrzebowała.
MAJ 2022
Stella chodzi do szóstej klasy. Przyjaźni się z Elizą. Jej ulubionym przedmiotem w szkole jest angielski. Kiedy dorośnie, chciałaby zostać siostra zakonną.
CZERWIEC 2021
Tańczy w Steli (liturgiczna grupa taneczna). Lubi zmywać naczynia i zaplatać włosy innym dziewczynkom. Jest bardzo pomysłowa.
MAJ 2019
Stella nie przestaje tańczyć, jest w czwartej klasie. To bardzo wesoła dziewczynka. Ma dużo koleżanek. Tańczy w scholi w grupie kościelnej.
CZERWIEC 2017
U Stelli wszystko dobrze. To bardzo mądra dziewczynka.
CZERWIEC 2016
Chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo samodzielna. Siostry mówią, że czasem aż za bardzo. Pełni w Martin’s house rolę przywódcy.
CZERWIEC 2015
Dziewczynka w ostatnich miesiącach miała problemy ze zdrowiem. Dopadła ją jakaś infekcja bakteryjna, ale już jest wszystko dobrze. Mieszka w Edmunds House. Chodzi do przedszkola Big Five.

Babka wielkanocna

Babka wielkanocna

Kurczak

Kurczak

Kosz warzyw

Kosz warzyw

Czekolada

Czekolada

Mleko

Mleko

Ania Jarzynowska

Paulina Czarnecka

Hanna Lewandowska

Iwona Szczypel

Dorota Rogiewicz

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!