Steven 20 l

Urodziny: 17.11.2003
W Kasisi od: 18.11.2003

Steven trafił do Kasisi razem ze swoim bratem bliźniakiem Christopherem (Christopher zmarł na białaczkę 15 lipca 2020r). Ich mama przyszła do miejscowej przychodni, by urodzić dzieci pod opieką fachowców. Niestety nie przyjęto jej, ponieważ nie miała gumowych rękawiczek dla lekarza. Posiadanie ich, obowiązuje każdego pacjenta, który chce by udzielono mu pomocy. Ciężarna kobieta nie zdążyła wrócić do domu i urodziła chłopców na drodze. Ona przypłaciła to życiem, a rodzina oddała bliźniaki siostrom.

LIPIEC 2023
Steven zasługuje na szczególne uznanie. Jest dojrzały i potrafi podejmować dobre decyzje. Jest autorytetem nie tylko dla rówieśników, ale także dla starszych chłopców w Kasisi. Ma dar przywództwa, który sprawia, że inni naturalnie go słuchają i podążają za jego radami. Steven jest też bardzo ambitny i zorganizowany. Jego ciężka praca i determinacja zaowocowały tym, że dostał się na uniwersytet, co jest znakomitym początkiem na drodze do dalszego rozwoju i samorealizacji. Z niecierpliwością oczekuje stycznia. Wtedy rozpocznie studia.
LIPIEC 2022
Chodzi do dwunastej, maturalnej klasy. W listopadzie podejdzie do egzaminów końcowych szkoły średniej. Jest bardzo dobrym uczniem oraz cichym i spokojnym chłopcem. Po śmierci brata zaczął marzyć o studiach medycznych.
CZERWIEC 2021
Steven otrząsnął się po śmierci brata Christophera, ale jest w nim dużo lęku przed chorobą. Chodzi do jedenastej klasy.
LIPIEC 2020
Steven przeżywa teraz bardzo trudy czas, stracił brata bliźniaka Christophera, z którym był bardzo zżyty. Chłopiec cierpiał na ostra białaczkę, zmarł 15 lipca. Prześlijcie Stevenowi ciepłe myśli.
LIPIEC 2018
U Stevena wszystko dobrze, chodzi już do ósmej klasy. Jest w szkole z internatem.
GRUDZIEŃ 2016
Szukamy rodziny chłopca. Siostra skontaktowała się już z policją i czeka na wieści.
CZERWIEC 2016
Jest bardzo ułożony, zupełnie różni się tym od brata.
CZERWIEC 2015
Chłopiec jest ministrantem. Lubi piłkę nożną. Jest bardzo wesoły i ciągle żartuje. Ma bardzo dużo energii.

Babka wielkanocna

Babka wielkanocna

Kurczak

Kurczak

Komplet badań

Komplet badań

Książki do biblioteki

Książki do biblioteki

Kosz warzyw

Kosz warzyw

Ewelina

Karolina2002

Pestka Lukasz

Joanna Cieślińska

Dorota Świetlicka

Magdalena Przecherka

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!