Dzięki Wam Omen poleci do Indii na leczenie

Data dodania: 18.07.2024
To jest Omen. Chłopiec ma 8 lat i walczy z nowotworem. Dzięki Wam właśnie dostał szansę na pokonanie tego groźnego przeciwnika.
Siostrze Marioli rocznica śmierci naszego Christophera zawsze przypomina o dzieciach na oddziale onkologii, które cierpią tak, jak cierpiał on. Naszego Chrisa nie udało się uratować, ale my się nie poddajemy. Obiecaliśmy Christopherowi, że będziemy pomagać chorym dzieciakom. Wiemy, że on kieruje tym wszystkim z góry.
Telefon do szpitala okazał się zbawieniem dla Omena. Dzięki środkom z Funduszu im. Christophera Sakali, chłopiec będzie mógł polecieć do Indii. Zapłaciliśmy za wizę i zapewniliśmy go o naszej obecności. Wierzymy, że Christopher wskazał nam to dziecko. Dzięki Waszym wpłatom na fundusz mogliśmy mu pomóc. Już w przyszłym tygodniu chłopiec otrzyma leczenie, którego tak bardzo potrzebuje. Jego ojciec jest bardzo szczęśliwy i wdzięczny.
Omen, chłopaku, trzymaj się. Wierzymy, że wrócisz do nas zdrowy. A Was, Kochani prosimy: pamiętajcie o funduszu Krzysia. Każda złotówka to dla kogoś jedyna szansa na zdrowie i życie.

Nowe możliwości – podaruj specjalistyczne protezy rąk

W Kasisi opiekujemy się dziećmi, które doznały ogromnych krzywd ze strony innych ludzi. Często trafiają do nas za sprawą matek, które w desperacji ratują swoje pociechy przed atakami osób, które wierzą w magiczne działanie albinoskich kości.

Utrata kończyny znacząco utrudnia codzienne funkcjonowanie, dlatego naszym celem jest zapewnienie im możliwości pełnego korzystania z życia. Chcemy to osiągnąć, zakładając takim dzieciom specjalistyczne protezy, które pozwolą im odzyskać sprawność i radość z każdego dnia.