Bejbiki

Dawid 2 l

Urodziny: 07.05.2022
W Kasisi od: 20.05.2022

Dawid trafił do Kasisi razem z bratem bliźniakiem, Robbsonem. Kiedy przyjmowaliśmy ich do naszego Domu, mieli zaledwie około tygodnia. Ich mama zmarła podczas porodu, pozostawiając ojca w trudnej sytuacji. Taty nie było stać na utrzymanie bliźniaków. Nie miał też środków na zakup mleka, które mogłoby zastąpić naturalny pokarm matki. Po stracie żony musiał podjąć bolesną decyzję. Niestety, dalsza rodzina również nie była w stanie zaoferować pomocy. Taka sytuacja zmusiła ich ojca do oddania dzieci, mając nadzieję, że tutaj znajdą bezpieczeństwo i odpowiednią opiekę, której on sam nie mógł im zapewnić.

MARZEC 2024
Jest nieco nieśmiały. Często bywa zamyślony. Cieszy się dobrym apetytem od pierwszych dni swojego życia. Jego entuzjazm do jedzenia jest szczególnie widoczny, gdy podczas posiłków chętnie zjada dokładkę kaszki. Niezależnie od tego, czy to śniadanie, obiad czy kolacja, Dawid zawsze wydaje się być gotowy na więcej;)
LIPIEC 2023
Dawid prawidłowo się rozwija, nie ma z nim żadnych kłopotów. Dalej jest nieśmiały. Widać, że jeszcze potrzebuje czasu, by w pełni zaufać i poczuć się bezpiecznym. Jednak po dłuższym czasie spędzonym razem, potrafi obdarować najpiękniejszym uśmiechem:)
GRUDZIEŃ 2022
Chłopiec ma się dobrze. Ładnie rośnie, nie choruje. Jest lepiej zbudowany od swojego brata bliźniaka Robbsona. Nieco nieśmiały.
SIERPIEŃ 2022

Mama Grzesia

Marima

Alicja

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę!

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.