• VISIT US AT:

  Newsletter

  Bądż na bieżąco z Fundacją Kasisi!

  Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje o tym, co dzieje się w Kasisi i Dobrej Fabryce. Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów, jakie nowe atrakcje czekają na Was w Afrykańskim Targu. Dołącz już teraz a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

  • Wysyłka
   raz w miesiącu
  • Możliwość wypisania się w dowolnej chwili  *

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informuję, iż:

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Kasisi z siedzibą w Warszawie (04-694) przy ul. Pomiechowskiej 47/14, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000457951, NIP: 952-21-24-295,REGON: 146626628.

  Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się skontaktować drogą elektroniczną: [email protected]

  Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu, subskrypcji newslettera, czyi otrzymywania najnowszych informacji o Fundacji Kasisi na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.

  Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą wspólnicy i pracownicy Administratora w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia.

  Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji;

  Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia przez Pani/Pana zgody.

  Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych.

  Posiada Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego- Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

  Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.

  Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobny sposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych osobowych i nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją.

  Pokaż więcej

  Subskrybuj Kanał informacyjny Fundacja Kasisi i Dobra Fabryka

  News

  WE WISH OUR VOLUNTEERS ALL THE BEST!

  On the occasion of the International Volunteer Day, to all our volunteers, who are involved in the activities of the two of our Foundations with all our heart - THANK YOU!

   

  TAX DEDUCTIONS FOR PEOPLE SUPPORTING THE KASISI FOUNDATION AND THE MANUFACTURE OF GOOD FOUNDATION

  The end of the year is approaching, thus we remind that people who supports the Foundation can benefit from the tax relief, and reduce the taxable base by the amount of donations given for

  SPORT-MUSICAL TALENTS OF OUR CHILDREN

  In the yard of Edmund's House, Szymon caught the Kasisian basketball team during the training which consists of Prince, Lameck and Edrin.

  NEW EQUIPMENT IN KASIS – MICROSCOPE

  Owing to the microscope, Sister Mariola will soon be able to conduct a blood test for malaria!

  KASISI WAS VISITED BY THE MOM OF GERTRUDA, BOAZ, PETER, BARBARA AND JOYCE

  Visits of the parents of children who are in Kasisi is always a touching moment. Should poverty be the reason of separation of siblings or children with their Mom?

  Our foundation has got already four years!

  Exactly on 11th April 2013 we signed the statute and began an unusual adventure.

  Partners