• Newsletter

  Bądż na bieżąco z Fundacją Kasisi!

  Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje o tym, co dzieje się w Kasisi i Dobrej Fabryce. Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów, jakie nowe atrakcje czekają na Was w Afrykańskim Targu. Dołącz już teraz a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

  • Wysyłka
   raz w miesiącu
  • Możliwość wypisania się w dowolnej chwili  *

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informuję, iż:

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Kasisi z siedzibą w Warszawie (04-694) przy ul. Pomiechowskiej 47/14, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000457951, NIP: 952-21-24-295,REGON: 146626628.

  Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się skontaktować drogą elektroniczną: [email protected]

  Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu, subskrypcji newslettera, czyi otrzymywania najnowszych informacji o Fundacji Kasisi na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.

  Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą wspólnicy i pracownicy Administratora w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia.

  Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji;

  Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia przez Pani/Pana zgody.

  Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych.

  Posiada Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego- Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

  Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.

  Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobny sposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych osobowych i nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją.

  Pokaż więcej

  Subskrybuj Kanał informacyjny Fundacja Kasisi i Dobra Fabryka

  Aktualności

  Bernadette I Golden czekają na adopcję!

  Nowi domownicy w Kasisi:

  ODLICZENIA PODATKOWE DLA OSÓB WSPIERAJĄCYCH FUNDACJĘ KASISI I FUNDACJĘ DOBRA FABRYKA

  W związku z rozpoczęciemy nowego roku przypominamy io możliwości dokonania odliczeń podatkowych.

  Emmanuel potrzebuje Waszego wsparcia!

  Emmanuel trafił do nas 3 dni temu, mając zaledwie miesiąc. Do Kasisi przynieśli go dziadkowie będący już w podeszłym wieku.

  Podsumowanie 2018 r.

  To był dla nas dobry rok!

  Ozłacamy Kasisi IV. Ogłoszenie zwycięzców.

     Drodzy Przyjaciele Kasisi! IV edycja programu „Ozłacamy Kasisi” już za nami. Wraz z całym zespołem naszej Fundacji oraz Siostrą Mariolą bardzo Wam dziękujemy za rok owocnej współpracy.

  Coś specjalnie dla ciebie

  Partnerzy