• Bernadette I Golden czekają na adopcję!

  Nowi domownicy w Kasisi:

  Bernadette trafiła do nas kilka dni temu, przywieziona przez policję. Została porzucona gdzieś w Lusace, nie powiedziano nam nawet gdzie. Bernadette jest na świecie od mniej więcej tygodnia, z pewnością jest wcześniakiem, bo waży tylko 2 kg. Żadne dziecko nie powinno tak zaczynać swojej drogi... 

  Dziś opieka społeczna przywiozła do nas chłopca, o którym od paru dni pisały zambijskie media, gazety, profile na FB. Jego ojciec zwrócił się do nich, zrozpaczony, by ktoś adoptował jego syna, bo on już nie może dłużej zapewnić mu niczego. Mały ma 5 lat. Ma na imię Golden. Tatę pożegnał bez żalu, początkowo na nas wszystkich reagował bardzo elektrycznie. Nic nie mówi. Ciało tego dziecka jest jednym wielkim stanem zapalnym, grzybica całej skóry, paznokci, powikłania jakie tylko możliwe, świerzb. Ciężko wyobrazić sobie co ten chłopak musiał przechodzić tułając się z ojcem po ulicach… Jak go to musiało boleć... A przecież nie miał wyjścia - miał tylko jego, komu ma ufać pięciolatek, jak nie swojemu tacie? Przy kim być? Jego ojciec podjął dziś dobrą decyzję, sam zdecydował się iść w swoją stronę, ale jego syn pójdzie od dziś swoją.

  Jeśli znacie kogoś, kto mógłby DZIŚ wziąć pod opiekę właśnie te dzieci, kogoś kto ma swoje dzieci, ma swoje sprawy, ale wystarczy mu jeszcze miejsca przy stole dla tych zbolałych maluchów - podajemy linki do Adopcji Bernadette i Goldena:

  https://www.fundacjakasisi.pl/pl/dziecko/bernadette - ADOPTUJ BERNADETTE

  https://www.fundacjakasisi.pl/pl/dziecko/golden - ADOPTUJ GOLDENA

  Partnerzy