• Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej we Wrocławiu

Z początkiem maja uczniowie klasy IVD szkoły utworzyli trzy różne gry planszowe, dzięki którym zdobyli wiele informacji na temat fundacji Kasisi oraz jej podopiecznych. Z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli filmiki oraz próbowali swoich sił w nauce języka plemiennego nyanja.

9 czerwca w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny, w ramach którego postanowiliśmy zorganizować kiermasz różnych wyrobów, a datki zebrane ze sprzedaży tych rzeczy przekazać na fundację. Na naszym stoisku znalazły się między innymi fit słodycze oraz ozdoby. Ponadto, malowaliśmy chętnym twarze, a na oddzielnym stoliku można było wykonać własnoręcznie biżuterię. Wszystkie datki były dobrowolne. W tym dniu udało nam się zdobyć 560zł.

Wsparcie z Festynu Rodzinnego 2018r.- 560,00 zł

Support: