Przedszkolaki

Abraham 4 l

Urodziny: 12.03.2020
W Kasisi od: 02.10.2020

Abrahama do Kasisi przyprowadziła starsza siostra, sama mieszkająca z mężem w trudnych warunkach. Po śmierci mamy nie byli w stanie zaopiekować się takim maleństwem. Taty nikt nigdy nie widział. Siostra Abrahama dowiedziała się, że jest takie miejsce, które każdemu dziecku daje miłość, bezpieczeństwo i dzieciństwo. Po prostu DOM. Nie zastanawiając się długo, wyruszyła z bratem w kilkusetkilometrową podróż do Kasisi.

LUTY 2024
Abraham wciąż jest właścicielem pięknego uśmiechu i czujących oczu:) Bardzo urósł, ale w środku jest jeszcze super słodkim maluszkiem, który z ochoczo przybiega, żeby się przytulić.
LIPIEC 2023
Wyrósł z wymuszania wszystkiego płaczem. Jest grzecznym dzieckiem. Przeszedł do starszej grupy przedszkolnej. Wszystko u niego dobrze.
GRUDZIEŃ 2022
Najgłośniejsze dziecko w Kasisi;) Niestety nadal próbuje wymuszać wszystko płaczem. To charakterny chłopiec, ma cechy przywódcze.
STYCZEŃ 2022
Abraham awansował do starszych bejbików. Rośnie i rozwija się prawidłowo. Niestety, często jak coś chce, to płacze. Mamy nadzieję, że jak tylko zacznie komunikować się słowami, płacz minie.
CZERWIEC 2021
Udało nam się pokonać jego problemy ze zdrowiem. Dziś jest w pełni zdrowym, dobrze rozwijającym się dzieckiem.
PAŹDZIERNIK 2020
Chłopiec przebywa w naszym szpitaliku  House of Hope pod troskliwą opieką mamy Sandry. Na początku zajmiemy się jego ciałkiem, które pokryte jest świerzbem.

Babka wielkanocna

Kacper Gajc

Edyta

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!