Andrew 9 l

Urodziny: 01.06.2014
W Kasisi od: 06.10.2016

Andrew przyszedł na świat w 2014 roku. Mama chłopca notorycznie zostawiała go w domu zupełnie bez opieki, co w końcu zaczęło być niebezpieczne dla dziecka. Andrew trafił do Kasisi, a tutaj na pewno nie zabraknie mu zainteresowania i miłości.

LUTY 2024
Chłopiec ma problemy z pamięcią i koncentracją, dlatego idzie do szkoły specjalnej, która oddalona jest o 400 km od Kasisi. Mamy nadzieję, że będzie się tam dobrze czuł i nauka będzie mu szła lepiej.
LIPIEC 2023
Przez ostatnie miesiące mocno wystrzelił w górę. To już nie chłopczyk, ale prawdziwy chłopak! Na szczęście wciąż lubi się przytulać i z radością chodzi do szkoły.
STYCZEŃ 2023
Chodzi do szkoły. Jest grzecznym i wesołym chłopcem. Lubi się przytulać i grać w piłkę nożną.
KWIECIEŃ 2022
Andrew jest spokojnym i zadowolonym z życia, chłopcem. Chodzi do pierwszej klasy. Lubi jeździć na rowerze.
CZERWIEC 2021
Chodzi do zerówki do szkoły poza Kasisi. Jest cichy i spokojny. Nie lubi się wyróżniać, jest bardzo lubiany.
CZERWIEC 2020
Andrew chodzi do klasy przygotowawczej przed pierwszą klasą w kasiskiej szkole. Urósł bardzo, jest aktywny w czasie zabaw i nauki. Lubi malować farbami.
MAJ 2019
Chłopiec jest bardzo wrażliwy i cichutki. Chodzi do przedszkola domowego. Lubi klocki lego i wszelkiego rodzaju samochodziki.
CZERWIEC 2017
Z chłopcem wszystko dobrze, piękne się rozwija, nie choruje.

Babka wielkanocna

Nowaki

Renata Blanik

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!