Przedszkolaki

Blessing 6 l

Urodziny: 30.11.2017
W Kasisi od: 13.06.2018

Dziewczynka trafiła do Kasisi razem ze swoją siostrą- Susan. Matka porzuciła je u ciotki i uciekła, nie wiadomo gdzie.

LUTY 2024
Lubi uczyć się polskich słówek:) Jest bardzo kochana. Dobrze się uczy, cieszy się, że może chodzić do szkoły. Emanuje radością, jednak ostatnio bardzo spoważniała.
LIPIEC 2023
To nasza gwiazda Hollywood! Na plac zabaw nie wychodzi bez okularów słonecznych typu „mucha”, które niepostrzeżenie zdejmuje z nosów starszych. Do pełnego szyku dorzuca kilka słówek polskich i mamy prawdziwą DAMĘ spacerującą po kasisikch włościach ;) Bardzo nas cieszy, jakim kontaktowym i pewnym siebie dzieckiem stała się Blessing. Uwielbia bawić się z koleżankami. Nie ważne w co, ważne, że razem w grupie.
STYCZEŃ 2023
Była na wakacjach u Neny, chłopaka, który również był wychowankiem Kasisi. Mężczyzna razem ze swoją żoną, która w Kasisi pracowała, każdego roku zabierają do siebie na wakacje kilkoro naszych podopiecznych. Blessing wróciła bardzo zadowolona.
CZERWIEC 2022
Blessing jest najwierniejszą fanka koloru niebieskiego. To silna osobowość - jest ambitna i bardzo nie lubi, kiedy różne rzeczy jej nie wychodzą. Wychodzenie poza linię kolorowanki jest wykluczone. A jeśli już do tego dojdzie i nosek Blessing zmarszczy się w chwili złości, łaskotki i przytulanie zawsze poprawią jej humor. Najlepszą przyjaciółką Blessing jest Mable.
LUTY 2022
Jest śliczną dziewczynką, ma piękny uśmiech i chętnie się przytula. Lubi bawić się klockami, buduje z nich niesamowite konstrukcje.
CZERWIEC 2021
Przeszła od bejbików do Martin’s House. Dołączyła do swojej siostrzyczki Susan. Jest radosnym, uśmiechniętym i szczerym dzieckiem.
WRZESIEŃ 2020
Blessing pięknie się rozwija. Jest bardzo pomysłowa w zabawach z rówieśnikami.
MAJ 2019
Jak tylko przyszła do Kasisi była bardzo nieufna, z czasem się otworzyła, we własnym gronie jest radosna i uśmiechnięta. Dobrze je. Nie choruje.
STYCZEŃ 2019
Blessing jest zdrowa, zawsze ma dobry apetyt. Matki jak dotychczas nie znaleziono. Dziewczynka lubi przebywać ze swoją starszą siostrzyczką Susan.

Kurczak

Kurczak