• Esther 11L

  Esther urodziła się 24.12.2006r. Trafiła do Kasisi w styczniu 2014 wraz z Precious z przytułku pełniącego rolę pogotowia opiekuńczego, gdzie przebywała od roku. Póki co, wiemy o niej tylko tyle że trafiła tam znaleziona na ulicy. To nie pierwszy przypadek w Kasisi (poprzednio były to choćby bliźniaki Irene i Theresa, dwa lata temu przerażone i smutne, dziś - jedne z największych rozrabiaków), kiedy trafiające do naszego domu dzieci są przejęte, zalęknione i pełne najgorszych przeczuć, bardzo poranione tym co je spotkało. Jesteśmy pewni, że dzięki wsparciu Sióstr, koleżanek i kolegów oraz Waszym obie dziewczynki już za kilka miesięcy będą uśmiechnięte od ucha do ucha, przekonają się, że Dom w Kasisi to nie kolejna smutna przechowalnia dla dzieci, które w wieku kllku lat dowiadują się, że nikt ich nie chce. Że tu naprawdę wszyscy zobaczą w nich cudownych ludzi, dadzą poczucie bezpieczeństwa, pozwolą odkrywać talenty. Esther potrzebuje teraz mnóstwo Waszego ciepła!

  Co u mnie słychać? 

  CZERWIEC 2015r.

  Esther, to bardzo zdolna dziewczynka, pięknie śpiewa, należy do grupy tanecznej. Potrafi dobrze zaplanować czas młodszym dzieciom.

  PAŹDZIERNIK 2015r.

  Dzień zaczął się w Kasisi pielgrzymkowym wyjściem uczniów do szkoły. Droga na zajęcia nie może być nuda, zawsze trzeba coś zmajstrować, przeżyć przygodę, dobrze się bawić. Do szkoły jest zaledwie pięc minut, ale co z tego. Dziś ten czas Esther wykorzystała niezbyt dobrze. Zanim doszła na lekcje porządnie rozcieła palec i wróciła z płaczem do domu. Na szczeście wśród wolontaruszy jest doktor Iza z Krakowa, która znieczuliła pacjentkę i założyła dziesięć szwów. Esther już się cieszy, bo paluszek jak nowy, a to co zmajstrowała po drodze do szkoły pozostanie jej tajemnicą. 

  Esther pozdrawia i życzy Wam bezpiecznej drogi do szkoły i pracy!!!

  (Facebook, 27.10.2015r.)

   

  CZERWIEC 2016r.

  Mieszka w Martin’s House. Chodzi do trzeciej klasy. Siostra Mariola mówi, że dziewczynka ma w sobie dużo dobrego uporu.

  Adoptowali materialnie

  Adoptowali duchowo

  Partnerzy