Gibson 9 l

Urodziny: 04.07.2014
W Kasisi od: 22.12.2014

Gibson trafił do Kasisi, ponieważ jego mama zmarła niedługo po porodzie. Został przyniesiony przez rodzinę.

MARZEC 2024
Gibson to wspaniały, dobry chłopak. Jest serdeczny i życzliwy dla wszystkich wokół siebie. Jego pasją jest gra w piłkę, która nie tylko sprawia mu radość, ale także pomaga mu budować więzi z innymi. Oprócz tego regularnie uczęszcza na lekcje malarstwa, gdzie wyraża swoją kreatywność.
LUTY 2023
Jest bardzo, z naciskiem na BARDZO, aktywny;). Ma głowę pełna pomysłów. Tryska radością. Dobre z niego dziecko.
LIPIEC 2022
Chodzi do pierwszej klasy. Jest bardzo miłym oraz dojrzałym, jak na swój wiek chłopcem. Nauka jest dla niego bardzo ważna, stawia ją na pierwszym miejscu.
LIPIEC 2021
Chodzi do zerówki do szkoły. Jest bardzo ułożony, zna swoje miejsce. Grzeczny i jeszcze trochę nieśmiały.
MAJ 2019
Jest bardzo aktywny, śpiewa, tańczy, szybki, biega wszędzie, jest w domowym przedszkolu
CZERWIEC 2015
Chłopiec bardzo chętnie się uśmiecha. Rośnie jak na drożdżach, rozwija się prawidłowo.

Kurczak

Kurczak