Grace 10 l

Urodziny: 03.10.2013
W Kasisi od: 09.11.2015

Grace do Kasisi przyniosła bezdomna, ciężko chora matka. Dziewczynka potrzebuje dużo ciepła i miłości.

KWIECIEŃ 2024
Po wakacjach poszła do czwartej klasy. Przyjęła komunię świętą. Jest bardzo towarzyska i radosna. Niedawno odwiedziła ją mama. Kobieta obiecała, że przyjdzie po córkę, ale już więcej się nie pojawiła. Grace była rozczarowana i smutna, ale jest mądrą dziewczynką, więc szybko wszystko sobie poukładała.
LUTY 2023
Ma się dobrze, cały czas jest na lekach. Chodzi do trzeciej klasy. Tańczy w scholi.
LIPIEC 2022
Grace- mały rozrabiaka:) Jest cudowną, inteligentną i bardzo kreatywną dziewczynką. Wszyscy mówią, że poradzi sobie w życiu i daleko zajdzie. Chodzi do drugiej klasy.
CZERWIEC 2021
Chodzi do pierwszej klasy. Jest rozmowną i towarzyską dziewczynką.
MAJ 2019
W Kasisi jest z bratem Francisem. To bardzo aktywna dziewczynka, wie czego chce, umie walczyć o siebie. Jest bardzo przyjacielska.
LIPIEC 2018
Grace pnie się po szczeblach przedszkolnej kariery;) To już nie maluszek, ale pani starszak. Przeniosła się do St Edmund's House, które dla najmłodszych mieszkańców Kasisi jest ważnym etapem i jasnym sygnałem dla wszystkich, że nie wypada już mówić o mieszkańcach tego domu "bejbiki".
CZERWIEC 2016
Grace często choruje na płuca. Mimo, że w Kasisi jest już od jakiegoś czasu, to wciąż jest bojaźliwa. Potrzebuje dużo ciepła i uwagi.

Śniadanie dla ucznia

Śniadanie dla ucznia