Przedszkolaki

Hilaria 6 l

Urodziny: 04.04.2018
W Kasisi od: 26.06.2018

Hilaria trafiła do Kasisi tydzień po śmierci swojej mamy. Dziewczynka była siódmy z kolei dzieckiem w rodzinie. Starszym rodzeństwem od razu zajęła się babcia, ale kilkutygodniowe maleństwo trafiło do nas, bo tutaj będzie miało najlepszą z możliwych opiekę.

LUTY 2023
Miała dużo kłopotów z gardłem i nosem, ale już jest wszystko dobrze. Chodzi do pierwszej klasy. Wszystkimi rządzi, jest urodzonym przywódcą.
STYCZEŃ 2022
Hilaria to bardzo mądra i radosna dziewczynka. Wszędzie jej pełno, swoimi pomysłami rozbawia wszystkich wokół. Lubi lizaki, wiec codziennie prosi o jednego. Czasem odwiedza ją starsza siostra.
MAJ 2021
Jest pogodna, radosna i zawsze uśmiechnięta. Wykazuje cechy lidera. Chodzi do kasiskiego przedszkola. Odwiedza ją starsza siostra.
CZERWIEC 2020
Hilaria ma się dobrze. Skończyły się jak na razie kłopoty z uszami. Rośnie, dużo mówi i lubi się bawić klockami.
MAJ 2019
Jest na stałym leczeniu, przewlekle chora. Choruje bardzo na uszy, jest często na antybiotykach. Ma pozytywny charakter. Mimo chorób jest bardzo wesoła. Ma babcię i rodzeństwo, które ją odwiedza. Odwiedza ją również jej siostra, która jest siostrą zakonna.
STYCZEŃ 2019
Hilaria jest nadal słaba i pomimo intensywnego leczenia zapada często na różne choroby i łapie infekcje. Odwiedza ją starsza siostra.

Komplet badań

Komplet badań