• Kennet 5L

  Kennet urodził się 28.10.2012 roku. Do sierocińca oddała go mama, która nie miała możliwości go wychować. Rzeczywiście do Kasisi trafił bardzo zaniedbany i wymagał intensywnej opieki medycznej. Jego leczenie trwa nadal i będzie długotrwałe, bo Kennet jest bardzo słaby.

   

  Co u mnie słychać? 

  MAJ 2015r.

  Stan zdrowia Kenneta bardzo się poprawił. Przybrał na wadze. Dzięki pracy fizjoterapeutów wychodzi z paraliżu. Nie umie jeszcze mówić. Jest w małych bejbikach.

  18 CZERWCA 2015r.

  W Kasisi panuje jakiś wirus. Wczoraj zmarł jeden z naszych podopiecznych, a dziś do szpitala trafił Kennet, który jest w najgorszym stanie. Prosimy o modlitwę i ciepłe myśli.

  GRUDZIEŃ 2015r. 

  Kennet czuje się dobrze. Codziennie ma ćwiczenia, staje się coraz bardziej sprawny, sam już siada, wstaje, chodzi w łóżeczku. Liczymy, że za kilka miesięcy zacznie chodzić po yardzie. Szymon po wizycie u chłopca powiedział, że wygląda on na szczęśliwego.  

  CZERWIEC 2016r.

  Kennet już chodzi. Jest duża poprawa. Wszystko zawdzięcza fizjoterapii. Nie może jeść twardych rzeczy ze względu na częściowy paraliż przełyku. Chodzi na spacery, bardzo interesuje się zabawkami.

   

   

  Adoptowali materialnie

  Adoptowali duchowo

  Partnerzy