Mary 13 l

Urodziny: 23.06.2010
W Kasisi od: 13.11.2014

Mary trafiła do nas, ponieważ jej rodzice są chorzy na AIDS i nie są w stanie się nią opiekować. Nie tęskni za nimi, doskonale się odnajduje wśród swoich rówieśników, jest szczęśliwa, czuje się tu bardzo dobrze.

MARZEC 2023
Jest w siódmej klasie. Bardzo wyrosła. Jest zakręcona na punkcie swoich włosów, zmienia fryzurę kilka razy dziennie. Poza tym, to dobre, pracowite, uczciwe i opiekuńcze dziecko.
LIPIEC 2022
Chodzi do szóstej klasy. Dobrze radzi sobie w szkole. W domu jest cicha, ale potrafi dopiąć swego. Wie, jak skutecznie zawalczyć o realizację swoich planów.
CZERWIEC 2021
Chodzi do piątej klasy. Jest bardzo otwarta, przyjacielska i pomocna. Marzy o wakacjach w Polsce. Nie ma z nią żadnych problemów, dobrze się uczy.
MAJ 2019
Skończyła leczenie. Jest w 2 klasie. Była u mamy na wakacjach, ale kobieta boi się brać córkę na dłużej, bo nie bardzo umie się nią zająć.
STYCZEŃ 2018
Mary bardzo spodobał się pobyt w Polsce, tęskni i ma nadzieję, że jeszcze kiedyś tam, wróci. W tym roku dziewczynka idzie do drugiej klasy.
CZERWIEC 2017
W sierpniu 2017 roku Mary przyjeżdża do Polski na specjalistyczne badania (nie do zrobienia w Zambii) i ustawienie dalszego leczenia. Wykupiliśmy jej już ubezpieczenie, opłacimy też wszystkie badania.
CZERWIEC 2016
Była w domu dwa miesiące i wróciła do Kasisi. Mieszka w Martin’s House. Jest bardzo spokojna. W styczniu ma iść do szkoły.

Babka wielkanocna

Babka wielkanocna

Kosz warzyw

Kosz warzyw

Czekolada

Czekolada

Książki do biblioteki

Książki do biblioteki

przybory malarskie

przybory malarskie

Maria,Krzysztof

Iwona

LUCY

Filip Motycki

KRZYŚ

Agnieszka i Stefan Gracz

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!