Natasha 12 l

Urodziny: 03.05.2011
W Kasisi od: 10.12.2018

Natasha do Kasisi trafiła razem ze swoją kuzynką. Niedawno zmarła wychowująca je babcia, wcześniej odeszli rodzicie. Do Kasisi dziewczynkę przyprowadziła starsza siostra, która sama jest chora i ma malutkie dziecko. Dziewczynka pomimo że powinna, nie chodziła do szkoły.

LIPIEC 2023
Natasha ostatnio ma trudny czas w szkole. Ciężko idzie jej nauka. Szybko się zniechęca i poddaje, co zaczyna być widoczne w jej ocenach. Dużo z nią rozmawiamy, tłumacząc, że nie może rezygnować z nauki i czytania i od tego, ile teraz włoży wysiłku, będzie zależała jej przyszłość. Natasha wie, że w Kasisi siostry edukację stawiają na pierwszym miejscu. Tu nie ma taryfy ulgowej i chodzenia na skróty. Dziewczynką interesuje się jej starsza siostra. Gdy tylko nadarza się okazja, Natasja jeździ do niej na wakacje.
LIPIEC 2022
Jest w czwartej klasie. Nigdy nie było z nią problemów. Swoim uśmiechem potrafi ukoić każde emocje. W szkole bardzo się stara, by być coraz lepszą.
CZERWIEC 2021
Natasha chodzi do trzeciej klasy. Lubi zajmować się młodszymi dziećmi i zaplatać włosy. Jest nieśmiała. Tańczy w scholi.
GRUDZIEŃ 2019
Po wakacjach idzie do drugiej klasy. Lubi szkołę, swoją wychowawczynię i język nyanja. Zapytana kim chce zostać w przyszłości powiedziała- siostrą zakonną.

Kurczak

Kurczak