• Nelly 24L

  Urodziła się 1.03.1993 roku. Do Kasisi trafiła mając trzy miesiące. Matka zmarła, osierociła 11 dzieci. Nelly była prawdopodobnie po jakimś urazie fizycznym. Miała kilka operacji, z tego dwie w Polsce. Na początku była niewidoma i całkowicie sparaliżowana. Po leczeniu jej stan poprawił się na tyle, że chodzi, widzi i rozmawia.

  Co u mnie słychać? 

  CZERWIEC 2015r. 

  Nelly coraz lepiej mówi i chodzi. Widać jej umysłowy rozwój. Wieczorami ogląda z siostrą telewizję. Lubi jeździć do miasta po zakupy, sama układa sobie listę. Na pierwszym miejscu jest kolorowe czasopismo, jogurt i ciastka.

  CZERWIEC 2016r. 

  Ostatnio szwankuje jej zdrowie. Często ma omdlenia. Jest obawa, że coś się może dziać z zastawką w mózgu. Diagnozujemy i konsultujemy sytuację. Być może będzie konieczna kolejna wizyta w Polsce i wymiana zastawki,
   
  PAŹDZIERNIK 2017r.
   
  Dobre wieści o Nelly! Nasza gwiazda jest już w Polsce i przeszła specjalistyczne badania. Okazało się, na szczęście, że sytuacja nie będzie chyba wymagała wielkiej interwencji neurochirurgicznej, wystarczy wyregulowanie pracy zastawek i sensowne ustawienie leczenia padaczki.

  Adoptowali materialnie

  Adoptowali duchowo

  Partnerzy