Oliver 16 l

Urodziny: 15.06.2007
W Kasisi od: 16.01.2018

Oliver trafił do Kasisi, ponieważ jego mama jest ciężko chora, a ojciec zmarł, gdy chłopiec miał rok. Jest nieuleczalnie chory. Kiedy przyjęliśmy go do DOMU, nie chciał współpracować. Odmawiał przyjmowania leków, nie wierząc, że one cokolwiek mogą zmienić. Po kilku tygodniach spędzonych w Kasisi chłopak przekonał się, że w tym domu się ŻYJE, że nikt tu nie pogodzi się z jego składaniem broni, że w walce z chorobą nie jest sam. Nowe przyjaźnie, mnóstwo możliwości i powodów do tego, by cieszyć się życiem, wyparły bunt i puściły w niepamięć trudne początki. Leczenie zaczęło przynosić rezultaty. Chłopak nabrał sił i z wielkiego kibica piłki nożnej stał się jednym z najlepszych kasiskich zawodników.

LIPIEC 2023
Jakiś czas temu Olivier poszedł do domu. Zaczął tam szkołę. Dzieciaki z szemranego środowiska zaczęły się nim interesować i zmuszać do łamania prawa. Jego mama w obawie, że chłopak się stoczy, przysłała go z powrotem do Kasisi. Sam Oliwier bardzo źle się z tym czuł. Nie chciał mieć nic wspólnego z takim kolegami. Dziś znowu jest szczęśliwy w Kasisi.
LIPIEC 2022
Olivier ma się dobrze. Chodzi do szkoły. Marzy, by pójść na studia. Bardzo polubił muzykę gospel. Jego pasją jest piłka nożna, w każdej wolnej chwili gra z chłopakami na kasisikim boisku. Jest wiernym fanem Roberta Lewandowskiego- dla Oliviera mistrz jest tylko jeden!
MAJ 2021
Chodzi do szóstej klasy. Czasem odwiedza go bezdomna matka, której pomagamy. Oliver jest grzeczny, lubi warsztaty malarskie.
MAJ 2019
Mama chłopca jest analfabetką, nie umie podawać leków Olivierowi. Był u niej na wakacjach, ale wrócił zaniedbany. Przechodzi okres buntu (jest uparty, wie czego chce, trochę zarozumiały). Na razie nie chce więcej jeździć do domu. Jest w czwartej klasie. Dobrze się uczy.

Babka wielkanocna

Babka wielkanocna

Komplet badań

Komplet badań

przybory malarskie

przybory malarskie

Kurczak

Kurczak

Kosz warzyw

Kosz warzyw

Tomson83

asia

Ala

Dominika

Dorota Świetlicka

Anna Krzysztof Szachta

Kassisi

Maria

Mama z 5 urwisów

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!