Patrick 18 l

Urodziny: 08.08.2005
W Kasisi od: 08.02.2009

Znaleziono go porzuconego na ulicy. Do Kasisi przywiozła go policja. Mimo starań nie udało się znaleźć jego rodziny.

Patrick bardzo przywiązuje się do ludzi i wchodzi z nimi w głębsze relacje. Dobrze się uczy i lubi szkołę. Uwielbia jeść, ma wśród mieszkańców Kasisi opinię wyjątkowego smakosza.

LIPIEC 2023
To nasz kolejny kandydat na studia w Polsce. Wiemy, że takiej szansy nie zmarnuje, bo widzieliśmy, jak wystrzelił, gdy dostał możliwość nauki w szkole jezuickiej, jednej z najlepszych szkół w Zambii. Gdy przyszedł do Kasisi był zbuntowany, mieliśmy z nim trochę problemów. Szkoła Jezuitów odmieniła chłopaka na dobre. Stał się odpowiedzialny i uczynny. Bardzo mu zależy, by kształcić się dalej. A my widząc takie zaangażowanie, staniemy na głowie, by marzenie chłopca spełniło się. Nadchodzący, ostatni rok w szkole będzie dla Patricka decydujący. Mocno trzymamy za niego kciuki!
LIPIEC 2022
Chodzi do dziesiątej klasy. Jest w szkole z internatem. Bardzo spokojny, umuzykalniony chłopak. W kościele zawsze gra na bębnach. Gdy przyjeżdża do Kasisi, meczyk piłkarski z kolegami jest obowiązkowy.
CZERWIEC 2021
Chodzi do liceum, jest w dziewiątej klasie. Dobrze się uczy, jest spokojny i odpowiedzialny, a także pewny siebie, nie boi się wyrazić swojego zdania.
LIPIEC 2020
Patrick chodzi do ósmej klasy. Bardzo się ostatnio zmienił. Jest uczynny, otwarty i przyjacielski względem wszystkich. Pięknie gra na bębnie. Uczy się dobrze. Tęskni za szkołą.
LIPIEC 2018
Patrick jest liderem wśród chłopców. Chodzi do szóstej klasy. Jest bardzo poważny i zorganizowany. Zawsze można na nim polegać.
GRUDZIEŃ 2016
Patrick dorasta i przechodzi przez trudniejszy okres. Buntuje się i wydaje mu się, że jest panem całego świata. Siostra jednak trzyma rękę na pulsie, a Wy trzymajcie kciuki, żeby bunt szybko minął;)
CZERWIEC 2016
Jest już u dużych chłopców. Chodzi do czwartej klasy, Bardzo urósł. Dobrze gra w piłkę.
CZERWIEC 2015
Chodzi do trzeciej klasy. Dobrze się uczy. Bardzo lubi szkołę.

Babka wielkanocna

Babka wielkanocna

Czekolada

Czekolada

Dzień pobytu w szpitalu

Dzień pobytu w szpitalu

Komplet badań

Komplet badań

Kosz warzyw

Kosz warzyw

Ivona

Justyna

BJWJ

Joanna Baumgart

Klaudiusz Blaszczyk

Ania, Witek z Szymkiem i Kamilem

Kasia

D.K.W.J.M.D Szupryczyńscy

eliza szaszka-repeć

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!