Ruth 8 l

Urodziny: 03.02.2016
W Kasisi od: 17.08.2016

Ruth jest w Kasisi, ponieważ jej mama zmarła, a ojciec jest nieznany. Dziewczynka trafiła do nas mając pół roku z wagą 4 kg.

LIPIEC 2023
Ruth wyróżnia się swoim spokojem i chęcią do nauki. Ceni sobie momenty spędzone w samotności, co w jej wieku jest rzadkością. Nie oznacza to jednak, że jest aspołeczna. Wręcz przeciwnie, umie znaleźć balans między czasem spędzonym z innymi dziećmi a momentami tylko dla siebie. Z pewnością jest to osoba, która wykorzystuje swoją wyjątkową cechę – te niezwykłe oczy – nie tylko jako atut fizyczny, ale też jako okno do głębszego, wewnętrznego świata. Chodzi do szkoły i radzi sobie tam bardzo dobrze.
KWIECIEŃ 2022
Ruth jest pogodną i kochana dziewczynką. Często się uśmiecha. Lubi śpiewać i rysować. Kiedyś trzymała na dystans inne dzieciaki, dziś jest bardzo ufna i zawsze chętna do zabawy. Chodzi do zerówki w szkole.
MAJ 2021
W pełni zintegrowała się z innymi dziećmi. Jest bardzo radosna i aktywna. Nikt jej nie odwiedza.
LISTOPAD 2019
Ma dystans do innych dzieci, po pewnym czasie oswaja się i jest radosna. Lubi chodzić do przedszkola. Jest wrażliwa na innych.
LIPIEC 2018
Dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Już niebawem Ruth będzie w starszych bejbikach.
CZERWIEC 2017
Pięknie rośnie, nie choruje. Jest uśmiechniętą dziewczynką. Nikt do niej nie przychodzi.

Przytulanki

Przytulanki