Sandra 20 l

Urodziny: 02.07.2003
W Kasisi od: 02.08.2003

Sandra trafiła do Kasisi jako niemowlę przyniesiona przez ojca. Od czasu do czasu udaje mu się odwiedzić córkę. Dziewczynka jest bardzo dojrzała jak na swój wiek. To rezolutna, bardzo dobra i kochana dziewczynka. W Kasisi czuje się jak w rodzinie. Teraz uśmiech bardzo rzadko schodzi z jej twarzy. Lubi rysować, biegać, dużą sympatią darzy też młodsze dzieci – często się nimi opiekuje.

LIPIEC 2023
Sandra to dziewczynka o złotym sercu, która swoją dobroć przejawia przez miłość do zwierząt i przyrody. Chociaż szkolne ściany nie są jej ulubionym miejscem, empatia i wrażliwość, które ma,  czynią ją wyjątkowym człowiekiem. Sandra często choruje i wymaga stałej opieki medycznej. Ale to również oznacza, że potrzebuje dużo miłość, wsparcia i uwagi.
LIPIEC 2022
Przez jakiś czas mieszkała z tatą. Wróciła do Kasisi. Była bardzo zaniedbana, ma kłopoty ze zdrowiem. Chodzi do ósmej klasy. Zostanie już u nas.
CZERWIEC 2021
Mieszka u ciężko chorego ojca. Opłacamy jej szkole i wspieramy całą rodzinę. Jest w ósmej klasie. Przyjeżdża zawsze na wakacje i święta.
SIERPIEŃ 2020
Sandra pojechała do taty na wakacje i już nie wróciła bo covid ją uziemił ale dzwonią i mówią że wszystko dobrze. Ojciec się ożenił i nowa mama pokochała Sandrę.
PAŹDZIERNIK 2018
Sandra, która ostatnie tygodnie spędziła w House of Hope powoli wraca do sił. Jej organizm musi poradzić sobie z osłabieniem, a my robimy wszystko by mu w tym pomóc. Specjalna dieta, witaminy, minerały i w końcu jest lepiej. Sandra wróciła do koleżanek w House of Mercy. Trzymamy za nią kciuki!!!
LIPIEC 2018
Sandra jest w House of Mercy. Dorosła więc jeździ na wakacje do taty i babci. Być może zostanie u nich na dłużej.
GRUDZIEŃ 2016
Sandrę odwiedza jej tata, jest bardzo chory, ma gruźlicę. Dziewczynka raz w tygodniu do niego dzwoni.
CZERWIEC 2016
Sandra jest bardzo dobrym człowiekiem. Chętnie pomaga siostrze we wszystkim. Chodzi do czwartej klasy. Tata dziewczynki jest umierający.
CZERWIEC 2015
Jest na leczeniu. Czasem odwiedza ją tata. Należy do kasiskiego chóru. Bardzo lubi opiekować się dziećmi.

Babka wielkanocna

Babka wielkanocna

Książki do biblioteki

Książki do biblioteki

Kurczak

Kurczak

Komplet badań

Komplet badań

Kosz warzyw

Kosz warzyw

Leki na malarię

Leki na malarię

Maja

Kinia

Ola

Zuzanna

Klaudyna Pietryka

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!