Sharon 23 l

Urodziny: 14.07.2000
W Kasisi od: 01.11.2014

Trafiła do Kasisi wraz z młodszą siostrą Glorią. Przywiozła ją opieka społeczna po tym, jak została zabrana od wujka, który po śmierci obojga rodziców miał się opiekować dziewczynkami, a w rzeczywistości bardzo nimi poniewierał. Sharon jest niezwykle inteligentna, doskonale się uczy. Bardzo lubi opiekować się swoją młodszą siostrą. Zawsze jest chętna i gotowa do pomocy.

LIPIEC 2023
Sharon to młoda dama z jasno wytyczonymi celami i ambicjami.  Aktualnie uczy się w szkole pielęgniarskiej, 200 km od Kasisi, i wszystko wskazuje na to, że znalazła swoje życiowe powołanie. Co więcej, Sharon już teraz myśli o przyszłości i zamierza wrócić do Kasisi po ukończeniu edukacji. Jej plany są jasne: chce swoje umiejętności wykorzystać, by pomóc chorym braciom i siostrom w Kasisi.
LIPIEC 2022
W czerwcu Sharon zaczęła naukę w szkole pielęgniarskiej. Mocno jej kibicujemy. Wy również trzymajcie za nią kciuki:)
CZERWIEC 2021
Jest w dwunastej klasie, w tym roku pisze maturę.
SIERPIEŃ 2020
Sharon jest teraz w Kasisi, ponieważ jej szkoła jest zamknięta. Dużo pomaga w domu, wspaniale zajmuje się niemowlakami.
LIPIEC 2018
Sharon chodzi do dziewiątej klasy w Kasisi. Dobrze się uczy. Kolejny rok szkolny zacznie w szkole z internatem. Mieszka w House of Mercy.
GRUDZIEŃ 2016
Jest u wujka. Szukamy dla niej dobrej szkoły średniej, ponieważ bardzo dobrze się uczy.
CZERWIEC 2016
Chodzi do siódmej klasy. W październiku pisze egzaminy końcowe. Jest bardzo odpowiedzialna.
CZERWIEC 2015
Sharon mieszka z młodszą siostrą w jednym pokoju. Jest bardzo odpowiedzialna i opiekuńcza. Pomaga Chileshe, nosi jej książki do szkoły. Razem z Agnes opiekuje się kaplicą.

Babka wielkanocna

Babka wielkanocna

Książki do biblioteki

Książki do biblioteki

Kurczak

Kurczak

Komplet badań

Komplet badań

Kosz warzyw

Kosz warzyw

Grażyna i Leszek

Katarzyna Doman

Kasia i Łukasz

Bartek Zaprzał

Karina Krzywy

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!