Vincent 14 l

Urodziny: 01.05.2009
W Kasisi od: 27.01.2010

Vincent do Kasisi trafił jako niemowlę, po tym jak zmarła jego matka. Jest bardzo chorowity, ma anemię, potrzebuje ciągłej opieki medycznej. Jest cichym, ale pogodnym dzieckiem. Ma pogodne i dobre spojrzenie. To fan łakoci – najbardziej lubi cukierki . Sam jest równie słodki.

LIPIEC 2023
Vincent ceni sobie spokój i unika konfliktów. Jego nieśmiałość może być trudna do przełamania. Wynika to z problemów ze zdrowiem, które mogą wpływać na jego samopoczucie.
CZERWIEC 2022
Vincent to poważny mężczyzna. Chodzi do szóstej klasy. Jego ulubionym przedmiotem w szkole jest język angielski. W wolnym czasie najbardziej lubi grać w piłkę nożną. Przyjaźni się z Mosesem.
MAJ 2021
Bardzo zamknięty w sobie, nieśmiały i małomówny. Ma trudności w szkole. Choruje przewlekle, jest cały czas na leczeniu. Chodzi do piątej klasy.
MAJ 2019
Jest w trzeciej klasie, czuje się dobrze. Potrzebuje dużo uwagi, jest grzeczny, uwielbia piłkę.
LIPIEC 2018
Vincent czasami ma nawroty choroby. Bardzo ładnie tańczy. Nie przepada za szkołą, woli spędzać czas z kolegami. Jest prawdziwym domatorem.
STYCZEŃ 2018
Vincent chodzi do drugiej klasy. Znaleźliśmy jego rodzinę w sąsiedniej wiosce. Odwiedzili go raz. Są bardzo biedni.
CZERWIEC 2015
Chodzi do pierwszej klasy. Jego stan zdrowia znacznie się poprawił. W ostatnim czasie w ogóle nie choruje. Zrobił się bardzo aktywny. Lubi chodzić do szkoły. Mieszka w Martin House.

Babka wielkanocna

Babka wielkanocna

Komplet badań

Komplet badań

Czekolada

Czekolada

Kurczak

Kurczak

Kosz warzyw

Kosz warzyw

Klimus Natalia

Małgosia

raft

Marta

Kasia Nitek

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!