Violet 8 l

Urodziny: 24.12.2015
W Kasisi od: 27.06.2018

Dziewczynka jest w Kasisi z rodzeństwem- Ettah, Kennedy. Dzieci są ze sobą bardzo zżyte. Ich mama ciężko choruje. Mała Violet niestety choruje. Cały czas czuwa przy niej opiekuńcza starsza siostra Ettah. Choć widać, że dzieci bardzo dobrze się u nas czują i z każdym dniem są mniej nieśmiałe, wszystko tu dla nich jest nowe i bardzo potrzebują opieki.

LIPIEC 2023
Violet to prawdziwe "dziecko szczęścia". Jej uśmiech to coś, co ciężko przeoczyć, a jej pozytywna energia sprawia, że wszędzie czuje się dobrze. Jest niezwykle mądra i uwielbia chodzić do szkoły. Co więcej, ma możliwość jeżdżenia na wakacje do domu, co sprawia jej radość i dodaje poczucia stabilności.
SIERPIEŃ 2022
Chodzi do pierwszej klasy. Bardzo lubi szkołę. Zawsze pierwsza zgłasza się do pomocy. Jest towarzyska. Ma dużo przyjaciół w Kasisi. To z nimi uwielbia układać klocki Lego. Kiedy obserwuje się jej zabawę, widać jak bardzo jest kreatywna.
CZERWIEC 2021
Chodzi do szkoły poza Kasisi. Uwielbia czekoladę. Ma bardzo dobry apetyt.
MAJ 2019
Chodzi do domowego przedszkola. Jest bardzo rezolutna. Lubi oglądać bajki i robić fryzury koleżankom.

Kurczak

Kurczak